Konkurs za posao: Arhitektonski tehničar (m/ž)

U skladu sa ukazanom potrebom i povećanjem obima posla, “TEHNOGRAD-company” d.o.o. Tuzla raspisuje

K O N K U R S

za prijem u radni odnos radnika

Objavljuje se konkurs za prijem radnika u radni odnos na slijedeću poziciju:

  • ARHITEKTONSKI TEHNIČAR (m/ž)   –   1 izvršilac.

Uslovi:

  • SSS arhitektonski tehničar;
  • Iskustvo u obavljanju istih ili sličnih poslova;
  • Položen vozački ispit B kategorije;
  • Poznavanje rada u AutoCAD-u;
  • Komunikativnost i spremnost za timski rad;
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Poznavanje osnova projektovanja;
  • Poznavanje građevinskih konstrukcija;
  • Čitanje arhitektonskih projekata;
  • Prikuplja i obrađuje podatke relevantne za arhitektonske projekte.

Opis poslova:

  • Saradnja sa arhitektom u izradi idejnog projektovanja zgrade, sa mogućnošću umjetničkog oblikovanja;
  • Rješava urbanističku dokumentaciju;
  • Vrši izbor građevinskog materijala pri projektovanju eksterijera i enterijera;
  • Uređuje i prezentira urbanističke projekte;
  • Izrada 3D modela.

Izabrani kandidat će poslove radnog mjesta obavljati u Tuzli.

Prijavu na konkurs je moguće izvršiti na broj telefona: 035 251 211 svakim radnim danom od 07:30 – 15:30 sati ili na e-mail: pravna_s@tehnograd-company.ba. Kandidati koji se prijavljuju putem e-maila obavezni su naznačiti broj telefona.  Konkurs ostaje otvoren do popune radnog mjesta.